top of page
Latająca ryba_1.jpg

O nas

Poszukują Państwo pięknych, unikalnych wyrobów ze srebra i bursztynu bałtyckiego mającego 40 milionów lat? Jeżeli tak, to zapraszamy do zakupów w naszej firmie, której dewizą jest najwyższa jakość produktów i rzetelny serwis.

Ambalt Bohdan Hołub jest firmą rodzinną z blisko 40-letnią tradycją, mieszczącą się w Gdańsku, światowej stolicy bursztynu.

Specjalizujemy się w wykonywaniu unikatowych wyrobów ze srebra i naturalnego, bałtyckiego bursztynu, najczęściej są to duże, kilkunastokilogramowe formy przedstawiające świat fauny i flory.

Nabywcami naszych dzieł są głównie muzea, instytucje państwowe i firmy prywatne oraz miłośnicy i kolekcjonerzy niezwykłych produktów służących ozdobie wnętrz.

Wiele z naszych wyrobów było nagradzanych na różnych konkursach, większość z nich znalazło swoje miejsce w licznych muzeach świata, także w Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

Jednakże wykonywaliśmy również inne, nietypowe realizacje, takie jak upominki dla uczestników sympozjów naukowych, dla światowych artystów występujących w Gdańsku, dla armatorów stoczniowych, itd.

Ambalt wielokrotnie współpracował z największymi organizacjami sportowymi, będąc wykonawcami głównych upominków towarzyszących największym imprezom sportowym świata. Projekty te nie są powtarzane na innych imprezach.

Nigdy nie tworzymy kopii wcześniej wykonanych produktów.

Wykonujemy także kontraktowe powtarzalne serie wyrobów.

 

Zapraszamy do współpracy.

bottom of page